5.ua

Величезні черги біля кас НСК «Олімпійський» [відео]

  Близько трьох сотень людей стоять у черзі до кас на НСК «Олімпійський». Це футбольні уболівльники, які прийшли обміняти електронні квитки на матч «Україна-Франція», що відбудеться 15 листопада.  Їх вони купили через Інтернет, але за правилами, на матч мають прийти зі звичайними.

  Такі фани почали збиратися ще уранці, до відкриття кас, утворилася черга. Аби отримати свої квитки уболівальникам довелося простояти щонайменше дві години. Пообіді черга зросла удвічі. Ті хто нині лише підійшов - не розраховують підійти до каси раніше ніж за чотири години. Нагадаю, сьогодні перший день з п’яти, коли фани можуть обміняти електронні квитки. Окрім того, завтра у касах мають виставити на продаж залишки паперових білетів. Через це, занепокоєні люди, черга до кас може зрости.

  Перший уболівальник: «Оглашение сделали через интернет - покупаешь, пришел, паспорт предъявил через минутку забрал. Я планировал минут за 15 это все сделать, поставил машину на пешеходном переходе практически, вот уже два часа здесь стоим».

  Другий уболівальник: «Мне действительно не понятно почему такая дурацкая организация, работают три дня в году на такое большое мероприятие, работают четыре человека, два часа поработали, ушли,  полчаса  поработали - сейчас  обедают. 500 человек стоит сейчас как идиоти».

  Третій уболівальник: «Діти в Кировограді мають приїхать, і я оце сьогодні один вихідний взяла, може шанс якийсь буде».

  Четвертий уболівальник: «Ось вони мої чотири квиточки, довелося провести майже 4 години в Інтернеті, о третій ночі купити і ось в цій чудовій черзі дві години».

  Попередній матеріал
  У Єгипті скасували режим надзвичайного стану
  Наступний матеріал
  Національна радіокомпанія влаштувала диктант національної єдності
  Теги:
  Loading...