прес-служба Міноборони

ВДВ перейменували на Десантно-штурмові війська

Негативне ставлення українских військових до абревіатури ВДВ спричинила агресія Росії на сході України

Верховна Рада ухвалила президентський закон про внесення змін до деяких законів України з питань оборони щодо Десантно-штурмових військ (№7330). За це рішення проголосували 236 народних депутатів із 349, зареєстрованих у сесійній залі, повідомляє УНІАН.

Законом у законах "Про Збройні Сили України", "Про оборону України" та "Про правовий режим воєнного стану" назва Високомобільних десантних військ Збройних сил України змінюється на Десантно-штурмові війська ЗСУ.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Як зазначається у пояснювальній записці до законопроекту, його розроблення Міністерством оборони обумовлено подіями, пов’язаними із окупацією збройними силами Російської Федерації частини території України, що "спричинило негативне ставлення особового складу та ветеранів-десантників до назви ВДВ (високомобільні десантні війська) одночасно з ВДВ (повітрянодесантні війська) країни-агресора".

"Зважаючи на зазначене, вважається за доцільне змінити назву Високомобільних десантних військ Збройних Сил України на Десантно-штурмові війська Збройних Сил України", - йдеться у документі.

Як повідомляв УНІАН, раніше президент України Петро Порошенко затвердив емблему і прапор Десантно-штурмових військ та штандарт командувача цього роду військ.

Український десантник

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Рева: Інформація щодо обов’язкових виплат аліментів на батьків є недостовірною
Наступний матеріал
Лондон в ООН: Росія причетна до отруєння Скрипаля, її не можна допускати до розслідувань