Яна Дугарь
Яна Дугарь фото censor.net.ua

Вбивство Шеремета: суд переніс розгляд апеляції на домашній арешт Дугарь – включення

Читайте по-русски
На засіданні підозрювану підтримували, зокрема, народні депутати, які були готові взяти її на поруки, та військовослужбовці

Апеляційний суд переніс на 8 січня розгляд клопотання адвокатів про скасування запобіжного заходу для військової медсестри Яни Дугарь. Про це повідомляє кореспондент "5 каналу" Євгенія Китаїва.

За словами судді, в установі ще й досі не отримали документи від Печерського райсуду столиці щодо обраного Дугарь запобіжного заходу. Саме тому й ухвалили рішення про перенесення засідання.

Адвокат підозрюваної і сама Дугарь, яка була присутня на засіданні, просили, щоб розгляд апеляційної скарги відбувся раніше. Утім суд дату не змінив.

На засіданні підозрювану підтримували, зокрема, народні депутати, які були готові взяти її на поруки, та військовослужбовці.

Адвокат Яни Дугарь – Віталій Коломієць – каже: "Політична позиція є така, щоб згасити той негатив, який буде йти на слідство, на прокуратуру і на міністра внутрішніх справ. Докази сипляться, експертиза сиплеться, інших доказів у них немає. Ми на етапі збору доказів, ми активно збираємо і зараз у нас показання свідків".

А присутній на засіданні армієць із позивним "Грек" сказав: "Вона мене теж витягувала, коли я був тяжко поранений. Дякую їй, що я живий залишився, бо поранення було тяжке. І, знаючи, як людина віддає своє життя за нас, я не те, що сумніваюсь, я впевнений, що вона цього не зробила.

Як повідомляв 5.UA, після проведених слідчо-розшукових заходів слідчі окреслили коло виконавців убивства Павла Шеремета п'ятьма особами: Яна Дугарь, Юлія Кузьменко, Андрій Антоненко, подружжя Інна та Владислав Грищенки.

Яна Дугарь, за версією слідства, проводила розвідку біля місця вчинення злочину. Минулого тижня їй обрали запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт. Його відбувати вона має на Дніпропетровщині. До столиці приїжджати може лише на засідання суду.

Однак волонтер і нардеп від "Європейської солідарності" Яна Зінкевич опублікувала довідку, що підтверджує перебування Яни Дугарь в АТО на момент вбивства Павла Шеремета.

Попередній матеріал
Пленарне засідання Верховної Ради – трансляція
Наступний матеріал
Ситуація на фронті: брифінг речника Міноборони – відео
Loading...