Юрій Луценко
Юрій Луценко 5 канал

Убивство беркутівців: Луценко заявляє про "неправильну кваліфікацію дій" Бубенчика

У справі також змінять групу прокурорів

У справі активіста Майдану Івана Бубенчика змінять групу прокурорів. Таке рішення ухвалив генеральний прокурор України Юрій Луценко. 

"Після наради прийняв рішення про зміну групи прокурорів щодо цього епізоду розслідувань подій на Майдані, яку очолить мій заступник Анжела Стрижевська", – написав очільник ГПУ на сторінці у Facebook.

Водночас, Луценко повідомив, що, на його думку, прокурори неправильно кваліфікували дії Бубенчика.

"Вважаю неправильною кваліфікацію дій учасника Революції Гідності І. Бубенчика, яку визначили працівники Департаменту спецрозслідувань С. Горбатюка", – зауважив генеральний прокурор.

За його словами, рішення про нову кваліфікацію дій Бубенчика, визначення його статусу у провадженні та ймовірний запобіжний захід мають обрати протягом сьогоднішнього дня.

Зауважимо, що на сьогоднішньому засіданні суд відхилив клопотання захисту Бубенчика про відвід судді.

"Вичерпний перелік підстав, за якими суддя підлягає відводу, визначені статтею 75-76 КПК України. Таких підстав у справі не встановлено, а обставин, які би викликали сумніви у неупередженості судді Підпалого, які би унеможливлювали винесення ним об'єктивного рішення у справі, також не встановлено", - прокоментувала рішення суддя Печерського райсуду Віта Бортницька.

Нагадаємо, 3 квітня першому майданівцю, якому закидають вбивства спецпризначенців під час Революції Гідності, оголосили підозру. Івану Бубенчику інкримінують убивство двох і замах на вбивство беркутівців у 2014 році. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Пам'яті початку Революції: Президент вшанував Героїв Небесної Сотні - фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Москві горить ТЦ "Персей для дітей" – відео
Наступний матеріал
"Обмін люб'язністю": у ВР Холодницький покепкував щодо кандидатури наступника