Ведуча Христина Стець
Ведуча Христина Стець 5 канал

Важливі питання, що стосуються кожного: як стартувало ток-шоу "Країна" на "5-му каналі"

Читайте по-русски
Зокрема, представники міської та обласної ради, лікарі та підприємці прийшли до виїзних студій в Умані та Чернівцях

Новий сезон на "5-му каналі" й наш марафон "Ревізія країни" триває. У вівторок увечері глядачі мали змогу долучитися до Христини Стець та її проєкту "Країна", де розглянули найболючіші питання, які хвилюють людей в усіх областях. Як минув перший етер та які незручні запитання пролунали, дивіться далі в сюжеті журналістки Олександри Адамчук.

До етеру лічені хвилини. Ведуча переглядає сценарій, оператори вже налаштували камери, і зовсім скоро Христина Стець разом із гостями ток-шоу "Країна" поговорить про карантин в Україні, антирекорди та розподіл країни на зони.

Гості у студії: Тетяна Логінова – лікарка-інфекціоністка, колишній заступник міністра охорони здоров'я Олександр Лінчевський та секретарка профільного комітету парламенту Яна Зінкевич.

"Ті гості, які прийшли, вони вже є цінні тим, що вони прийшли. Вони на цей діалог, на цю комунікацію з країною знайшли час. Було дуже багато питань до Міністерства охорони здоров'я, але ніхто з представників міністерства, жоден делегований до нас не прийшов", – зауважила ведуча.

Та ось інші гості прийшли до виїзних студій в Умані та Чернівцях. Представники міської та обласної ради, лікарі та підприємці. Одне з найголовніших питань – нестача коштів на боротьбу з коронавірусом.

"Дійсно, ми розуміємо, що якби кошти з фонду боротьби з коронавірусом використовувались ефективно, багато питань і проблеми у нас знялось би самостійно. Стосовно коштів, які були виділені на закупівлі ШВЛ, але жоден із них не був доставлений до закладів. У вересні ми дійсно крупинками збирали з усіх міністерств усі програми розвитку і реально скорочували бюджет для кожного міністерства, щоб назбирати і зібрати ці 65 мільярдів", – пояснила Яна Зінкевич.

Як каже ведуча, під час етеру обговорили чимало важливих питань, що стосуються кожного.

Олександр Лінчевський – колишній заступник міністра охорони здоров'я – запевняє: говорити про медицину важливо у будь-яких форматах, але на ток-шоу – це нелегко.

"Ток-шоу – це не самий підходящий варіант для обговорення складних тем. Звичайно, воно, може, затримує увагу глядача. Але коли ми говоримо про медицину, треба давати можливість, треба запрошувати експертів, треба давати можливість людям пояснювати, а не лише приваблювати", – вважає Лінчевський.

Перший етер ток-шоу "Країна" на "5-му" тривав більше ніж півтори години. Якою буде тема програми за тиждень, поки таємниця.

Олександра Адамчук, "5 канал". Твій Український

Попередній матеріал
До Палацу Незалежності в Мінську стягують техніку, військових та силовиків: що відбувається
Наступний матеріал
В одній з аптек Одеси вбили провізорку – тіло виявили з ножовими пораненнями
Loading...