Важкопоранений офіцер-спецпризначенець прийшов до тями після півторарічної коми

Нині стан Олександра Петраківського характеризують, як "синдром мінімальної свідомості"

Олександр Петраківський прийшов до тями. Майор-спецпризначенець, який був поранений майже два роки тому під Щастям, прикриваючи просування основних підрозділів Збройних сил до цього населеного пункту, вже понад добу перебуває в Київському військовому клінічному шпиталі.

Нині стан Олександра характеризують як "синдром мінімальної свідомості". Півтора року Петраківський перебував у клініці в Польщі, де йому не ставало краще. Увесь цей час він був у комі.

Напередодні спецпризначенця військовим літаком доправили до Києва, де мають провести додаткове обстеження. Українські військові лікарі звертаються з проханням про допомогу до країн, в яких є необхідні спеціалізовані центри для нейрореабілітації.

"Дійсно я говорив з японцем, найкращим фахівцем, візитівку мені дав... Ми зустрічалися. Він акцентував увагу, що його практично ще так як потрібно не лікували", – розповів батько Олександра Петро Петраківський.

У свою чергу, начальник військово-медичного департаменту Міністерства оборони Андрій Верба зазначив, що відомство зараз надсилає запити на посольства США, Німеччини, Японії, Франції, Італії та Естонії стосовно залучення фахівців цих держав для консультації пораненого.

Попередній матеріал
Комітет Ради у присутності Онищенка дав згоду на його арешт
Наступний матеріал
Порошенко через корупційний скандал звільнив голову Миколаївської ОДА Мерікова

Комісія медиків визнала важкопораненого Героя України Петраківського транспортабельним

20 червня до Польщі відбуде комісія з медиками, які обстежать пораненого Героя України в ході АТО - Полторак