5 канал

"Важко було долати бар'єри": У Мінрегіонрозвитку назвали кількість створених об'єднаних громад

У малих громадах фактично відсутній досвід і немає спеціалістів, які могли б розробляти хороші, сучасні проекти оригінального розвитку чи інфраструктурні проекти

Таке в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Час можливостей" заявив перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В'ячеслав Негода під час обговорення теми місцевого самоврядування та децентралізації громад.

"Це був перший рік. Важко було подолати навіть політичні бар'єри, бо було нерозуміння і у деяких народних депутатів, і в органів місцевої влади… В цілому ми задоволені такими темпами, це дало хороший старт для того, щоб проводити цю реформу. У нас вже утворилося 209 об'єднаних громад", - зазначив Негода.

"Є одна проблема, я думаю, що це підтвердять і представники об'єднаних громад, і в цілому місцевого самоврядування. На жаль, відсутність протягом багатьох років будь-яких ресурсів у місцевому самоврядуванні, привело до того, що на цьому рівні в малих громадах фактично відсутній досвід, відсутня практика і немає спеціалістів, які могли б розробляти хороші, сучасні проекти чи оригінального розвитку, чи інфраструктурні проекти. Тому дуже важко було нам спільно з громадами працювати з тим, щоб вони прийняли рішення, а в якому ж напрямку ці кошти використати", - додав він.

Попередній матеріал
СБУ вилучила нелегальні вантажі вартістю у півмільйона гривень, що перевозились бойовикам
Наступний матеріал
У район Докучаєвська прибули "змішані" взводи бойовиків та з десяток БМП – ІС
Loading...

В Україні близько 7% від ВВП йде на охорону здоров’я, половину від цієї суму сплачують громадяни – МОЗ

"Держава – страхує, громада – господарює": У МОЗ розповіли про особливість медичної реформи

"Реанімаційний пакет реформ": Облради блокують процес створення об'єднаних територіальних громад

Гройсман очікує на створення до кінця літа ще 7 об'єднаних громад