«Васильківські терористи» виголосили своє останнє слово на суді

  Так звані «васильківські терористи» виголосили своє останнє слово на суді.  Рішення у справі має бути оголошено після 30 грудня. Нагадаємо, держобвинувачення просить дев’ять років в’язниці кожному з трьох підсудних, яким закидають підготовку до знесення пам’ятника Леніну - якого, до речі, у Броварах тоді вже і не було.

   

  Захист переконаний: судове слідство, яке тривало протягом двох років, було проведене з порушеннями і його не можна вважати об’єктивним та неупередженим. Також адвокат поставили під сумнів проведенні експертизи фахівцями СБУ. У свою чергу представник держобвинувачення почув нібито погрози у свій бік. І має намір застосувати методи безпеки. Захисники ж вважають прокурора некомпетентним, оскільки той і словом не обмовився під час судових реплік.

  Костянтин Кулатівський, працівник прокуратури Київської області: «Я особисто якісь політичні напрямки побачив, коли почалися мітинги».

  Христина Бевз, дружина Сергія Бевза: «Судячи із вчорашнього виступу прокурора, у мене взагалі склалося враження, що він не в курсі справи».

  Сергій Бевз, підсудний: «Пам’ятник Леніну був демонтований в 2011 році, на підставі прийнятого у квітні 2011 року рішення Бориспільської міської ради, рішення виконавчого комітету цієї ради. І про це рішення мені було відомо ще навесні 2011 року. А отже і пропонувати підрив пам’ятника Леніну я не міг, тому що вважав його знесеним».

  Володимир Шпара, підсудний: «Прийде час і країна дізнається імена тих, хто керував, хто замовляв, хто безпосередньо, вчиняв саме цю провокацію».

  Попередній матеріал
  У Києві поховали чоловіка побитого беркутівцями [відео]
  Наступний матеріал
  Посольство США в Україні закликає негайно розслідувати напад на Чорновол
  Теги:
  Loading...