ВАСУ закрив провадження справи про скасування Дня Свободи

  Вищий адміністративний суд закрив провадження справи щодо визнання недійсним указу Президента про скасування святкування Дня Свободи 22 листопада. Своє рішення судді пояснили тим, що питання має розглядати Конституційний суд.

  Позивачка - голова рівненського осередку Української народної партії Світлана Ніколіна - рішенням не задоволена. Каже, судді затягували справу. Порадившись з юристами, вона визначиться, чи подавати позов до Конституційного суду або повторно направити його до Вищого адмінсуду. Позивачка наголошує, що скасувавши святкування Дня Свободи Президент перевищий свої повноваження. 30 грудня 2011 року Віктор Янукович своїм указом оголосив святкування Дня соборності і свободи 22 січня, таким чином скасаувавши день Свободи, що - відповідно до указу Президента Ющенка - відзначався 22 листопада на честь початку Помаранчевої революції.

  Світлана Ніколіна, голова рівненської обласної організації УНП: "Рішенням я не можу бути задоволена, оскільки навіть рішення немає. Судді 2 місяці намагалися знайти прийнятний варіант для того, аби сказати Президенту, що він не правий. І не знайшовши його, просто знайшли варіант такий, що це є не підслідністю суду. Але на якій підставі тоді відкрили провадження у справі?"

  Попередній матеріал
  Євпаторієць планує облетіти навколо світу на власному одномоторному літаку
  Наступний матеріал
  Нова клубна мода у Швеції - обідні дискотеки
  Теги: