В Житомирі проходять підготовку новобранці 95-ї бригади ВДВ

  В Житомирі тренуються мобілізовані третьою хвилею бійці 95-ї аеромобільної бригади. Злагодження підрозділів відбувається на полігоні неподалік міста. Інструкторами виступають ті, хто вже був на Східному фронті, тож усі настанови вже з огляду на реалії останньої війни.


  Озброєні терористи захопили заручників і утримують їх – за такою легендою бійці 95-ї бригади відпрацьовують свої навички. Лічені хвилини – і завдання виконане. Втім, бійці не поспішають радіти. Далі на них чекає робота над кожною помилкою, аж поки не відпрацюють все до автоматизму.

  Новобранці поповнили лави десантників 95-ї бригади під час третьої хвилі мобілізації. Серед них чимало тих, хто пройшов війну в Афганістані або брав участь у миротворчих операціях. Бійці розповідають – зможуть використати свій досвід, але зазначають: воювати на Донбасі буде складніше, ніж в Афганістані.

  І вдень, і вночі добровольці і мобілізовані стріляють у мішені з різних видів зброї. Для вишколу бійців забезпечили новою зброєю, наприклад – трофейними протитанковими гранатометами російського виробництва.

  Щоб убезпечити себе, бійці перевіряють на міцність і власні бронежилети – стріляють у них із різної відстані.

  Командир батальйону розповідає: у жодному зі своїх новобранців не сумнівається, адже кожен із них усвідомлює важливість підготовки і вірить у перемогу.

  У польових умовах десантники живуть уже тиждень. Як довго триватиме підготовка – тут не знають ані бійці, ані командири. Але кожен із них уже готовий хоч завтра вирушити боронити Україну.

  Попередній матеріал
  Харків’яни копають траншеї на кордоні з Росією
  Наступний матеріал
  Українська армія облаштовує лінію фронту на Донбасі - РНБО