В Україну прибув "Вифлеємський вогонь миру"

  Українські скаути привезли в Київ з Відня символічний вогонь "Світло миру з Вифлеєму" в рамках міжнародної естафети "Поділися щастям заради миру".

  Як заявив керівник делегації, голова Національної Ради "Національна організація скаутів України" Андрій Чесноков, українська частина естафети стартує сьогодні в аеропорту "Київ", першими світло отримають київські дитячі, військові госпіталі, реабілітаційні центри для дітей з інвалідністю.

  "Відповідно до правил міжнародної естафети ми плануємо передати 20 грудня "Світло миру" скаутам з усіх регіонів України, а також нашим колегам з Білорусі, Німеччини та Російської Федерації, які братимуть участь у Параді помічників Святого Миколая у Києві", - зазначив він.

  Чесноков розповів, що "Вифлеємський вогонь миру" щорічно запалюють на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі австрійські скаути транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Відні естафета передається до сусідніх країн.

  13 грудня церемонія, яка проводиться вже протягом 26 років, відбулася у церкві Густава-Адольфа у Відні за участю представників 15 країн світу. Його міжнародне гасло 2014 року - "Поділися щастям заради миру".

  "Ми вважаємо, що в цей час ця традиція набуває ще більшого сенсу для нашої держави, і тому вирішили не тільки, як завжди, отримати світло від польських скаутів, а й безпосередньо взяти участь в церемонії у Відні. Було дуже зворушливо, коли всі учасники спільно молилися світ в Україні ", - розповіла учасниця події, міжнародний секретар НОСУ Ніка Горовська.

  Попередній матеріал
  У Красноармійську залізничники незаконно списали будівлі на 28 млн грн
  Наступний матеріал
  На Київщині поховали "кіборга" Івана Лєснікова

  Вифлеємський вогонь миру прибуде до України

  Вифлеємський вогонь миру на #Євромайдан

  У Львові усім охочим пластуни роздавали Вифлеємський вогонь [відео]

  Вифлеємський вогонь миру привезли до Києва [відео]