5 канал

В "Європі без бар'єрів" озвучили, що може завадити лібералізації безвізу

Кульчицька: Представники держорганів влади мають продовжувати перевіряти е-декларації і не повинні закривати очі на недоліки – це впливає на лібералізацію безвізу

Якщо в Україні розгорнеться великий корупційний скандал, це може суттєво вплинути на негативне рішення щодо надання безвізу для України. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний день" заявила аналітик громадської організації "Європа без бар'єрів" Катерина Кульчицька.

"Все зараз залежить від бюрократичних процедур (йдеться про схвалення безвізу Європарламентом та Радою ЄС - 5.ua), тобто наскільки вони можуть довго тривати. З іншого боку, не будемо забувати, що все, що відбувається в Україні, не завжди йде за планом, тому ми самі можемо бути собі ворогами", - зазначила вона.

Кульчицька зауважила: "Ми маємо спокійно спостерігати за цією ситуацією і не дозволяти нашим представникам державних органів влади, наприклад, перестати перевіряти електронні декларації або, наприклад, закрити очі на певні недоліки електронних декларацій. Тобто, якщо зараз в Україні протягом цих наступних місяців, поки питання буде вирішуватися до кінця, розгорнеться великий корупційний скандал, це точно не буде грати нам на користь".

Детальніше дивіться у відео.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, Європарламент переніс дату затвердження рішення щодо лібералізації візового режиму для громадян України на 1 лютого 2017 року.

Попередній матеріал
В Україні очікується сильна ожеледиця
Наступний матеріал
Від початку російської агресії на Донбасі сухопутні війська України збільшилися втричі - Полторак

Для України вигідніше, щоб рішення щодо призупинення безвіз приймав Європарламент – Шлінчак

Стала відома дата голосування Європарламенту за механізм призупинення безвізу

На черзі – тріалог: Представник України при ЄС розповів про порядок затвердження безвізу

Безвіз з ЄС почне діяти не раніше кінця квітня 2017 року - експерт

Клімкін розповів, скільки часу потрібно ЄП для затвердження безвізу з Україною

5 канал - трансляція наживо