В Ужгороді відбувся фестиваль наречених [відео]

  Фестиваль наречених влаштували в Ужгороді. Близько півтори сотні дівчат у різноманітних весільних вбраннях зібралися у центрі міста. Образи наречених - від вишуканої імператриці до маленького купідона. Не обійшлося і без весільного рушника.

  У фестивалі беруть участь не лише майбутні наречені, а й вже заміжні дівчата. Кажуть - у приємні спогади поринати завжди приємно. Наталка вже третій рік поспіль бере участь в параді наречених. Цього разу обрала образ російської імператриці. 

  Ганна бере участь у фестивалі вперше, але вирішили одразу виділитися екстравагантністю. ЇЇ вбрання зроблене із звичайних газет.

  Окрім головного призу кращій нареченій, журі передбачило нагороди у різноманітних номінаціях: оригінального макіяж, найекстравагантніша сукня, найбільш оригінальні аксесуари.

  Головним атрибутом параду наречених став весільний рушник. На його створення у художників пішло понад 2 тижні. Організатори свята кажуть, це найбільший рушник на Закарпатті.

  А закінчилося свято, як і на кожному весіллі, символічним киданням букету. Хто з дівчат упіймав – той обов`язково ще у цьому році приміряє справжню весільну сукню, вірять учасниці фестивалю.

  Світлана Максимова, Микола Скунць, Ужгород, 5 канал


  Попередній матеріал
  День молоді святкували напередодні на Київщині
  Наступний матеріал
  Нічний фестиваль у Луцькому замку [відео]
  Теги: