В УЗ презентували оновлене меню "Смачні подорожі Україною"
В УЗ презентували оновлене меню "Смачні подорожі Україною" "5 канал"/Олена Рибінська

В УЗ презентували оновлене меню "Смачні подорожі Україною"

Читайте по-русски
Також додатково оновлять основне меню

Нові оптимізовані регулярні маршрути літнього сезону та нові сполучення Україною презентували в "Укрзалізниці". Про це передає кореспондентка "5 каналу".

Частину з маршрутів було запропоновано безпосередньо пасажирами. Також присутні на презентації мають змогу дегустувати частину оновленого меню ланч-боксів для поїздів "Інтерсіті+" в рамках "Смачних подорожей Україною".

На нових та оновлених напрямках будуть подаватися спеціальні наїдки, які символізують той чи інший туристичний регіон. Також додатково оновлять основне меню – м'ясне та вегетаріанське, а також дитяче.

У планах після карантину – міжнародні сполучення "Київ – Відень" та "Київ – Варшава". А також чотирьох столиць "Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига". Щодо маршруту "Київ – Перемишль" – тут усе залежить від відкриття кордонів.

У компанії планують зекономити 1 млн годин для пасажирів у дорозі протягом 2021 року.

Щодо "Інтерсіті+" – у планах оновлення розкладів та швидкість по коліях, адже деякі колії не здатні витримувати ці дні швидкісні поїзди.

Нагадаємо, напередодні у ЗМІ з'явилася інформація, що наглядова рада "Укрзалізниці" розглядає можливість відсторонення голови правління Володимира Жмака.

Попередній матеріал
"Роман" 8-річної блогерки із 13-річним підлітком: як коментують експерти та мати дитини
Наступний матеріал
Керуюча ОСББ стверджує, що в Україні закінчуються бланки лікарняних, замість них видають довідки – що робити пацієнтам
Loading...