5.ua

В уряді спростили надання матеріальної допомоги вимушеним переселенцям

  На засіданні уряду був затверджений порядок виділення матеріальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб. Міністр Кабінету міністрів Остап Семерак також повідомив журналістам під час брифінгу, що система обліку вимушених переселенців з Криму та Сходу була спрощена.


  Врегульовано питання матеріальної допомоги для працездатних переселенців. Для таких громадян передбачено 50% від суми, яка виплачується непрацездатним громадянам, на піврічний період. Так, виплати для непрацездатних громадян становлять 780 гривень.

  "Сьогодні уряд розглянув ряд законопроектів і проектів постанов, які регулюють наші взаємини з експертами НАТО і дають їм можливість доступу та вільної роботи з документами", - сказав Семерак.

  Міністр Кабміну Остап Семерак також повідомив про те, що Україна проведе переговори з іноземними виробниками лікарських засобів про передачу їх продукції як гуманітарної допомоги. Міністерствам також доручили вивчити ситуацію закупівлі ліків за державні кошти через академію медичних наук.

  Семерак зазначив, що станом на сьогодні за державні кошти у 2014 році закуплено ліків тільки на 62 мільйони гривень, що складає лише 2,9% від бюджетних коштів, виділених на ці цілі.

  Нагадаємо, кордон із Росією облаштовуватимуть інженерними спорудами в два етапи і в першому заплановано облаштування кордону у Сумській, Харківській, Чернігівській і частково Луганської області. 
  Попередній матеріал
  Суд у справі екс-офіцера "Беркуту" Садовника знову перенесли
  Наступний матеріал
  Новий генсек НАТО озвучив свою позицію щодо Росії
  Теги:
  Loading...