5.ua

Суд у справі екс-офіцера "Беркуту" Садовника знову перенесли

  Розгляд апеляції у справі командира колишнього спецпідрозділу "Беркут" Дмитра Садовника перенесли на 3 жовтня.


  На сьогоднішнє зібрання Садовник, якому закидають розстріл протестувальників у середмісті Києва, не прийшов. Адвокат пояснив це тим, що у його підзахисного відняло руку та ногу.

  Попри те, що прокуратура просила розпочати розгляд справи за відсутності обвинуваченого, суд став на бік адвоката. Це спричинило обурення у залі засідань, куди традиційно прийшли майданівці та родичі Героїв Небесної Сотні. Чергове перенесення розгляду вони розцінюють, як навмисне затягування справи. Окрім майданівців і родичів загиблих, до суду прийшли і кілька десятків колишніх "беркутівців". У тісній судовій залі постійно виникали словесні перепалки, утім обійшлося без серйозних сутичок.

  Адвокат потерпілих Євгенія Закревська вважає перебування Садовника на свободі загрозливим: "Коли він на свободі – у нього розв'язані руки, він може впливати на свідків, впливати на потенційних інших підозрюваних, яких ще не затримали. Якщо раптом ще десь лишилися якісь докази, про які їй відомо, а слідству можливо відомо, можливо не відомо, можливо вони ще не зафіксовані – у неї розв'язані руки і вона може їх знищувати далі, вона може створювати штучні докази своєї невинуватості".

  Попередній матеріал
  Українські учні стали переможцями Міжнародної олімпіади з географії
  Наступний матеріал
  В уряді спростили надання матеріальної допомоги вимушеним переселенцям
  Теги:
  Loading...