В "Укроборонпромі" назвали 3 версії щодо причин вибуху боєприпасів на Сумщині

  Раніше у військовій прокуратурі повідомили, що ймовірною причиною вибуху може бути халатність посадовців

  Комісія з фахівців ДК "Укроборонпром" попередньо виокремила три найвірогідніші версії щодо причин неконтрольованого вибуху боєприпасів на Сумщині. Про це повідомляє прес-служба концерну.

  "Розглядається три версії: самодетонація снаряду через зміну хімічних властивостей речовини протягом його зберігання; наявність стороннього вибухонебезпечного предмета, який спрацював в момент проведення підготовчих робіт; порушення правил безпеки під час виконання робіт працівниками", – йдеться в повідомленні.

  Як стало відомо, роботи з утилізації боєприпасів проводили в рамках тристороннього договору між ДП "Укроборонсервіс", NSPA (Агентство НАТО з технічного обслуговування і постачання) та Міноборони України.

  У прес-службі наголошують, що нині головна задача концерну – з’ясувати причину події та унеможливити такі випадки у майбутньому.

  Нагадаємо, раніше військова прокуратура назвала попередню причину вибуху на станції "Укроборонпрому".

  Як повідомляв 5.ua, вибух встався 28 липня близько 16:30 на території випробувальної станції одного з підприємств ДК "Укроборонпром" у Кролевецькому районі Сумській області. В результаті загинуло троє людей, ще двоє зазнали поранень – вони у важкому стані. 

  Попередній матеріал
  Україна збільшила добовий обсяг реверсу газу з Польщі й Словаччини
  Наступний матеріал
  Apple продала мільярдний iPhone

  Військова прокуратура назвала попередню причину вибуху на станції "Укроборонпрому"

  Серед загиблих внаслідок вибуху на Сумщині виявився представник НАТО

  На Сумщині на підприємстві "Укроборонпрому" прогримів вибух – є жертви