Військова прокуратура назвала попередню причину вибуху на станції "Укроборонпрому"

На сьогодні запланований детальний огляд місця події

Представник НАТО та ще двоє випробувальників загинули через вибух, який стався під час розвантаження боєприпасів із транспорту на майданчику для утилізації. Ще двоє отримали поранення різного ступеню та доставлені до шпиталю. Про це повідомляє Військова прокуратура центрального регіону України

"Учора (28 липня – 5. ua) в районі, на випробувальному полігоні під час утилізації бойових припасів – це бойові частини ракети Х-27 "земля-повітря", стався вибух і загинуло 3 осіб. Двоє перебувають у тяжкому стані. Чому це сталося, саме причини наразі з'ясовуються", – зазначила прес-секретар прокурора Сумської області Наталія Науменко.

Водночас, як повідомив в.о. військового прокурора Сумської області Олексій Ляшенко в ефірі одного з українських телеканалів, причиною вибуху на випробувальній станції №2 НДІ хімічних продуктів "Укроборонпрому" може бути халатність посадовців.

"Першочергова версія – це халатне ставлення посадових осіб під час проведення робіт з підвищеною небезпекою", – заявив Ляшенко.

За його словами, на сьогодні запланований детальний огляд місця події та встановлення причини несанкціонованого вибуху авіаракети. Щодо стану потерпілих внаслідок вибуху, Ляшенко повідомив: "Наскільки мені відомо, стан потерпілих стабільний". 

Як стало відомо, ДК "Укроборонпром" уже створив комісію для розслідування факту вибуху боєприпасу. За  дорученням Президента України сім'ям загиблих буде надано допомогу.

[media type="picture" position="2"]

Нагадаємо, вибух встався 28 липня близько 16:30 на території випробувальної станції одного з підприємств ДК "Укроборонпром" у Кролевецькому районі Сумській області. В результаті загинуло троє людей, ще двоє зазнали поранень – вони у важкому стані.

Попередній матеріал
Ціна на нафту продовжує падати
Наступний матеріал
Смог у Києві: концентрація шкідливих речовин подекуди перевищена у 5 разів
Теги: