В Україну завітав фінський Санта Клаус

  Справжній Санта Клаус з Фінляндії гостює у Києві. Прибув він, попри очікування малечі, не на санях, запряжених Оленями, а чартерним літаком.
  Утім діти, які зустрічали гостя в аеропорту Бориспіль, вирішили - Санта - справжній, адже має справжню білу бороду і не розуміє української. Про себе гість із Фінляндії розповів дітям таке: йому 400 років, зазвичай мешкає разом зі своїми помічниками-ельфами якнайдалі від цивілізації - у лісі. В Україні Санта побажав зупинитися у крижаному будиночку, але організатори, побоюючись за здоров`я дідуся, запропонували йому апартаменти в одному зі столичних готелів. До вівторка він вітатиме дітей, а також зустрінеться зі своїм українським "колегою" Святим Миколаєм. Києвом Санта Клаус пересуватиметься каретою, запряженою кіньми, бо оленів знайти не вдалося, у супроводі українських ельфів та гномів.

  Санта Клаус: "Я дуже вражений прийомом. Навіть не очікував, що мене буде зустрічати джазовий гурт. Мені повідомили, що серед присутніх тут дітей є ті, хто писав мені листи до Фінляндії. Я їм привіз подарунки. А які саме - знатимуть лише вони".
  Попередній матеріал
  Фінішував проект "Українські зірки - дітям з синдромом Дауна" (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Тимошенко вимагає відставки Стельмаха
  Теги:
  Loading...