Фінішував проект "Українські зірки - дітям з синдромом Дауна" (РЕПОРТАЖ)

  Роговцева у театрі, Шевченко на футбольному полі, Балаян у студії, утім усі у компанії дітлахів. Фінішував проект "Українські зірки - дітям з синдромом Дауна". Акція у якій взяли участь 19 знаменитостей тривала півроку, результат - тисячі фотографій. Нині їх усі можна подивитися в одній галереї.
  5-річний Богданчик на фото разом із Романом Балаяном. Бабуся хлопчика розповідає - режисер швидко знайшов із малюком спільну мову.

  Лариса Ткаченко, бабуся Богданчика: "Гралися машинками, у них були такі сутто чоловічі спілкування, бо у Романа Балаяна і онук такий же, то він вмів з дитинкою так спілкуватися як слід".

  Досвід спілкування з онуками допоміг і Богданові Ступці. Пригадує, із маленьким Петриком провели разом кілька годин. Хлопчик і досі пам`ятає актора.

  Богдан Ступка, актор: "Петрусь звати, але він мені зараз говорить, що він Богдан. Я кажу, що це я Богдан, а він каже - я Богдан, або нічого не каже. Але батьки кажуть, що якісь фотографії з`являються, то він мене впізнає".

  Діти та знаменитості вперше знайомилися на знімальному майданчику - розказує фотограф проекту Марина Литвиненко. Намагалася фотографувати зірок у їхньому природньому оточенні. Романа Балаяна - на студії Довженка, Андрія Шевченка - на футбольному полі, Аду Роговцеву - у театрі. Найважче було із тисяч фотографій обрати 19, які й потраплять на виставку.

  Литвиненко Марина, фотограф, співавтор проекту: "Хотілось просто позитивні емоції показати, і контакт відомої людиниз дитиною. Такий от нормальний контакт".

  Пропозицію сфотографувати дитину із вітчизняними знаменитостями отримали понад 50 київських родин. Погодилося менше половини.

  Олександр Шиманський, член правління організації "Даун Синдром": "Дуже складно сказати відкрито, що у моєї дитини синдром Дауна. Перша реакція батьків, це замкнутися у собі, дуже складно сказати навіть родичам, не кажучи вже про сказати на роботі чи сусідам".

  Проте допомога зірок дітям із синдромом Дауна фотосесіями не обмежилася. Чи не кожен приніс на виставку ще й подарунок. Митці - картини, видавці - книжки, а Віталій Кличко - боксерські рукавиці. Подарунки продадуть, а кошти підуть на навчання дітей. Організатори кажуть, потрібно майже 10 тисяч гривень, щоб один малюк міг увесь рік відвідувати необхідні заняття.

  Олена Угрин, Денис Ковальов, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.67Мб)
  Попередній матеріал
  Негода на Півночі США
  Наступний матеріал
  В Україну завітав фінський Санта Клаус
  Теги:
  Loading...