Коронавірус
Коронавірус Shutterstock

В Україну доставили 60 тисяч флаконів іноваційних ліків від коронавірусу

  Читайте по-русски
  У МОЗ також оновили протокол "Надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби"

  Україна отримала інноваційні ліки від коронавірусу. Зокрема, 20 тис. флаконів Bamlanivimab та 40 тис. флаконів Etesevimab вже розвезені в регіони. Про це повідомив перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда.

  "В червні робоча група прийняла рішення щодо готовності внести до протоколу лікування препарати Bamlanivimab та Etesevimab у разі їх наявності в Україні. Сьогодні ліки вже в регіонах, відповідно оновлений протокол регулюватиме їхнє застосування. Ми вдячні американським партнерам та логістам з благодійного фонду за передачу та розвезення препаратів", – заявив Олександр Комаріда.

  Ліки були доставлені в Україну 4 вересня за сприяння Посольства України в США як гуманітарний вантаж, наданий американською благодійною організацією Direct Relief. Зазначається, що також наказом МОЗ оновлено протокол "Надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)", яким передбачено можливість використання лікарських засобів Bamlanivimab та Etesevimab. Тепер лікарі, які надають допомогу хворим на COVID-19, матимуть чітку інструкцію щодо того, в яких саме випадках захворювання і як правильно застосовувати ці лікарські засоби. Діють ці ліки безпосередньо на вірус – препарати зв’язуються зі спайковими білками вірусу, запобігаючи проникненню у клітину та подальшому розмноженню, прискорюють одужання хворих з коронавірусною хворобою і запобігають виникненню ускладнень та потраплянню в лікарню.

  Читайте також: Більшість померлих в Україні від COVID-19 – люди віком від 60 років – Ляшко

  Попередній матеріал
  Більшість померлих в Україні від COVID-19 – люди віком від 60 років – Ляшко
  Наступний матеріал
  "Металіст" здійснив трансфер футболіста з Англії: подробиці
  Loading...

  Більшість померлих в Україні від COVID-19 – люди віком від 60 років – Ляшко

  Україна отримала 159 тисяч доз вакцини CoronaVac

  Продавала туристам фейкові ПЛР-тести: в Запоріжжі викрили шахрайську схему

  На Львівщині почали розгортати додаткові COVID-стаціонари

  У Києві різкий стрибок госпіталізованих із COVID-19

  Із 23 вересня на Закарпатті закриють школи з рівнем вакцинації нижче 80% – що відомо