В Україні зростає кількість бажаючих збагатитися за рахунок лотереї [відео]

  Порятунок від економічної кризи українці шукають в лотерейних кіосках. Соціологи дослідили, за останні кілька років - на 20 відсотків зросла кількість охочих збагатитися за рахунок щасливого випадку. А психологи вже склали портрет потенційного гравця.

  38-річний львів`янин Олег - типовий представник любителів лотерей. Щотижня протягом кількох років чоловік купував квитки і сподівався на великий виграш. Нині - він багатій, власник майже 14 мільйонів гривень.

  Щотижня збагатитися таким чином намагаються понад мільйон українців. За статистикою реалізаторів, їхні клієнти - переважно чоловіки та жінки - за 40. І грають вони здебільшого - потай від знайомих та рідних.

  Азартний бум власники лотерейних мереж пояснюють збільшенням точок продажу. Утім і економічна нестабільність в країні - їм тільки на руку. Самі визнають: що менші доходи населення - то довші черги до лотерейних кіосків.

  Більшість раптових мільйонерів - просто не знають, як розпорядитися щастям, що зненацька звалилося на голову, кажуть психологи. І  дармові гроші, як правило, йдуть на здійснення нереалізованих мрій. Куди потратити 14 виграних мільйонів, львівська родина ще не придумала, однак на першому плані у них.

  Психологи ж застерігають: разом із збільшенням кількості лотерейних любителів, зростає і відсоток тих, хто лікується від ігроманії. Тож головне - вчасно зупинитися.

  Юлія Фінгарет, Максим Петраков та Олексій Тищенко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Українцям нагадали - що їли їхні співвітчизники під час Голодомору [відео]
  Наступний матеріал
  Росіянина Бута, відомого як "продавця смерті", визнали винним за усіма пунктами звинувачення
  Теги: