nv.ua

В Україні запустили сайт для аналізу роботи депутатів

  Сайт об'єднує у групи законопроекти, які мають значення для громадян, стосуються реформ та формують напрямок розвитку країни

  Громадянська мережа "Опора" в рамках програми USAID Рада презентувала онлайн-ресурс, за допомогою якого можна аналізувати роботу народних депутатів на основі показників роботи в сесійній залі, повідомляє "Новое время".

  Вони голосують для тебе - це український аналог популярної у світі громадської платформи для аналізу голосувань депутатів They Vote For You. Розробка української версії цього міжнародного проекту стала можливою завдяки підтримці National democratic institute (NDI).

  Зауважимо, що ресурс містить всі голосування українського парламенту VIІI скликання, починаючи з листопада 2014 року. База даних об'єднує ті законопроекти, які мають значення для громадян, стосуються реформ та формують напрямок розвитку країни, у групи.

  За допомогою сайту можна визначати позиції депутатів із суспільно важливих питань та відстежувати послідовність у голосуваннях, а також контролювати відвідуваність.

  В "Опорі" наголосили: "Таким чином, можна побачити справжню позицію депутата, спираючись не на його слова, а на конкретні дії, проаналізувати, наскільки дисциплінованим він є у виконанні своїх обов’язків, та виявити неочікуваний зв’язок між позиціями депутатів різних політичних сил".

  Як повідомляв 5.ua, 20 жовтня 2016 року запрацював інформаційний сайт для перевірки кандидатів у місцеві прокурори

  Попередній матеріал
  Українські виші почали відраховувати студентів за підроблені ЗНО - Генпрокуратура
  Наступний матеріал
  Путін боїться міжнародної ізоляції - правозахисник
  Теги:
  Loading...

  У Києві протягом кількох місяців може запрацювати сервіс таксі Uber – Кличко

  На сайті поліції Харкова запрацював онлайн-сервіс для повідомлень про правопорушення

  Люстраційний комітет запрацював онлайн