Кібератака
Кібератака radiosvoboda.org

В Україні за тиждень зафіксували майже 11 тис. кібератак

  Читайте по-русски
  Останнім часом кількість таких атак помітно зросла

  За тиждень, з 27 травня до 2 червня, система захищеного доступу державних органів до мережі Інтернет заблокувала 10 767 різних видів кібератак, повідомляє Державна служба зв'язку та захисту інформації.

  Зазначається, що кількість таких атак зростає протягом останніх декількох тижнів.

  "Система захищеного доступу державних органів до мережі Інтернет заблокувала 10 767 різних видів атак, що на 56% більше, ніж попереднього тижня. Більшість (99%) із них – це мережеві атаки прикладного рівня. Також були заблоковані 25 DDoS-атак, більшість з яких – на сайти Офісу президента України", – повідомили в Держспецзв'язку.

  Загалом система кіберзахисту за вказаний період зафіксувала 115 459 підозрілих подій, що на 7% більше, ніж попереднього тижня. Більшість стосувалися виявлення нестандартних протоколів або подій (66%), спроб мережевого сканування (27%), виявлення мережевого трояна (3%), веб-атак (2%) і спроб отримання прав адміністратора (2%).

  Урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA в цей період зареєструвала і опрацювала 2451 кібератаку, що на 27% менше, ніж попереднього тижня.

  Більшість оброблених інцидентів належать доменній зоні UACOM (приблизно 99%). Основна кількість інцидентів стосується поширення шкідливого програмного забезпечення (94% від загальної кількості) та фішингу (4%).

  Нагадаємо, у березні президент США Дональд Трамп продовжив дію виконавчих указів про санкції за кібератаки проти Сполучених Штатів, які були запроваджені в тому числі проти Росії.

  Попередній матеріал
  Україна та Ізраїль не відновлюватимуть авіасполучення найближчим часом
  Наступний матеріал
  У Києві за добу 62 людини отримали діагноз "коронавірус": одужали 38 мешканців столиці
  Loading...

  США заявили про введення санкцій проти керівництва ядерної програми Ірану

  Зеленський зняв санкції з російського бізнесмена Федоричева

  Рада в середу розгляне продовження заборони російських соцмереж

  Україна приєдналася до санкцій ЄС проти Білорусі

  США продовжили санкції проти Росії за кібератаки

  Світ не підтримуватиме санкції проти РФ, якщо Україна сама підіграє російському сценарію – Геращенко