В Україні з`явився жіночий спецназ для VIP-персон

  На базі спецпідрозділу "Титан" МВС сформувало загін жінок-охоронців. Тож вибагливі VIP-персони мають тепер вибір кому довірити свою безпеку - чоловіку, чи жінці.
  Олександр Аргат: "Якщо ви не хочете привертати увагу до своєї поважної персони високими широкоплечими охоронцями, але любите почуватися в безпеці - шукайте жінку. Титани в спідниці. Спеціальна пропозиція від МВС".

  Останні три місяці вони увесь час приділяли бойовій підготовці. Тому вітати генералів вчаться в останній момент перед приходом керівника Державної служби охорони. Двадцятеро дівчат у чорних одностроях - нова сторінка в історії спецпідрозділу "Титан".

  Їхнє покликання - охорона VIP-персон. Тож кожна мусить однаково упевнено тримати в руках як пістолет, так і кермо автомобіля.

  Потенційні замовники послуг таких бодигардів - також жінки, переконані у ДСО. Вбрана в цивільний одяг боєць"Титану" нагадуватиме звичайну подругу клієнта. Тож, імовірний нападник цілком несподівано для себе отримає відсіч.

  Віталій Грицак, начальник департаменту ДСО: "Створення такого жіночого підрозділу питання виникло після того коли минулого року іноземні делегації приїхали і звернулися до нас щодо можливості надання послуг саме виключно жінками".

  Дівчата у собі впевнені. І не бояться можливого двобою з чоловіками. Тим паче, вже мали нагоду застосувати свої навички на практиці.

  Світлана Сірик, боєць "Титану": "Я раз їхала в електричці. І були два мужчини. Ну зі мной тоже був мужчина. Ну ми справились. Була з синяком. Ну все одно. Нормально".

  Олександр Аргат, Сергій Кондратьєв, 5 канал
  Попередній матеріал
  На Кіровоградщині український герб змінили на радянський
  Наступний матеріал
  Франція спрямувала атомну субмарину на пошуки літака "Air France"
  Теги:
  Loading...