В Україні вже цього року зможуть як запобіжний захід - застосовувати домашній арешт

  В Україні вже цього року зможуть як запобіжний захід щодо підозрюваних - застосовувати домашній арешт, з-під варти можна буде вийти заплативши заставу, а в судах підсудні будуть сидіти не в металевих клітках, а в скляних кімнатах.
  Такі нововведення передбачає проект Нового Кримінально-процесуального кодексу. Сьогодні Віктор Янукович направив його до Верховної Ради як першочерговий. За словами радника Президента Андрія Портнова, в адміністрації очікують, що паралмент незабаром ухвалить документ. А вже у березні він  надійде на підпис главі держави. Кодекс має набути чинності через шість місяців після його ухвалення. Утім скористатися  його привілеями та новаціями, особи, які  потрапили під варту до набуття чинності нового варіанту документа, не зможуть. 

  Андрій Портнов, радник Президента України: "Перелом в системі кримінальної юстиції - по цьому документу дуже складно стає взагалі обрати міру запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. А у випадку якщо так міра і обирається обовязковим є візування суддею в постанові сумми застави. Для забезпечення підозрюваним своїх прав. Ми вперше також ввели домашній арешт, а за підозрюваним спостергіатимуть за дпомогою спецобладнання". 
  Попередній матеріал
  У Дніпропетровську лише одна стоянка працює легально
  Наступний матеріал
  Новий скандал, пов`язаний з діями американських вояків в Афганістані
  Теги: