В Україні вшанували пам`ять загиблих під час війни

  В Україні Загальнонаціональною хвилиною мовчання вшанували пам`ять загиблих у німецько-радянській війні. 70 років років тому - вранці 22 червня 1941-го року - нацистська Німеччина напала на Радянський союз. СРСР долучився до кофлікту, який точився між країнами "Осі"- Німеччиною, Японією та Італією - та країнами антигітлерівської коаліції.

  За всіх, хто загинув у Другій світовій, молилися на Михайлівський площі у Києві. На спільний молебень там зібралося близько 3 тисяч людей. Разом із ними до молитви приєдналися предстоятелі та глави 10 українських церков та релігійних громад. По черзі вони прочитали свої молитви та звернулися до українців із закликом пам`ятати про жертв війни і не допустити повторення трагедії.

  Архієпископ Святослав, глава УГКЦ: "Голос крові тих сотень тисяч невинно вбитих в цей день кличе сьогодні теж і до нас. Кличе, щоби ті привиди людиноненависницьких ідеологій і режимів, які сьогодні блукають знову не лише по Європі, але і по нашій землі, ніколи не втілилися у темні сили".

  Філарет, святіший патріарх Києвський та всієї Руси-України: "Це приклад того, що ми можемо об`єднуватися, і церква як раз і закликає до того, щоб весь український народ об`єднався в єдину націю, в єдиний український народ, і в єдину державу". 

  Попередній матеріал
  Льовочкіна: Протест опозиції під стінами РЄ був не переконливим і малочисельним
  Наступний матеріал
  Парламент Греції надав вотум довіри новому уряду країни
  Теги: