Україна впроваджує концепцію інтегрованого управління кордонами

  Її розробили за сприяння експертів Консультативної місії ЄС

  В Україні розпочав роботу план заходів із реалізації концепції інтегрованого управління кордонами. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

  Відповідне рішення Кабмін затвердив наприкінці серпня, а вже 5 вересня воно набуло чинності.

  "Цим нормативно-правовим актом передбачено підвищення ефективності реалізації державної політики у сфері безпеки державного кордону та запровадження кращих європейських практик інтегрованого управління кордонами в Україні", – йдеться в повідомленні.

  Як стало відомо, концепцію інтегрованого управління кордонами та план заходів щодо її реалізації розробила адміністрація ДПСУ та інші органи виконавчої влади із залученням експертів Консультативної місії Євросоюзу з реформування сектору цивільної безпеки України.

  "Виконання Плану заходів щодо реалізації Концепції інтегрованого управління кордонами, перш за все, дасть змогу забезпечити виконання зобов’язань України в рамках безвізового діалогу з Європейським Союзом, інших міжнародних зобов’язань щодо забезпечення належного рівня безпеки кордонів", – зазначили у відомстві.

  "Крім того, це дозволить привести систему інтегрованого управління кордонами України до рівня європейських стандартів, підвищити рівень безпеки державного кордону та забезпечити його відкритість для законної транскордонної діяльності й осіб, що подорожують", – додали прикордонники.

  У ДПСУ також сподіваються, що введення такої системи дозволить "вивести на новий якісний рівень міжнародного, прикордонного та міжвідомчого співробітництва та забезпечить відкритість і прозорість діяльності суб’єктів інтегрованого управління кордонами". 

  Як повідомлялося, 30 серпня на Харківщині на кордоні з РФ встановили автономну вежу із відеонаглядом.

  Попередній матеріал
  Стрілянина на карнавалі в Нью-Йорку – є загиблі
  Наступний матеріал
  Слідство досі не визначило основну версію вбивства Шеремета – Геращенко

  На Харківщині на кордоні з РФ встановили автономну вежу із відеонаглядом

  МВС Польщі планує укріпити кордони з Україною

  Норвегія розпочала будівництво стіни на кордоні з Росією – ЗМІ

  Дуда в Києві: Європейська спільнота повинна розширювати свої кордони