Дуда 5 канал

Дуда в Києві: Європейська спільнота повинна розширювати свої кордони

  Польща залишається одним із найбільш активних речників політики відкритих дверей як у рамках Євросоюзу, так і на форумах НАТО

  Президент Польщі Анджей Дуда переконаний, що європейська спільнота повинна розширювати свої кордони. Про це він сказав під час спільного виступу з Президентом України Петром Порошенком перед українським дипломатичним корпусом у Києві, пише УНІАН.

  "Польща завжди буде зміцнювати єдність Заходу і силу Північноатлантичного альянсу. Ми були, є і будемо лояльною і відповідальною країною, яка об'єднує вільні народи. Саме тому Польща сьогодні є тією країною, яка послідовно нагадує, що європейська спільнота повинна розширювати свої кордони", – наголосив Дуда.

  Крім того, президент Польщі висловив переконання, що ізоляція призводить до розділення і є перешкодою для побудови миру і порозуміння між народами.

  "Натомість відкритість для інтеграції і співпраці зміцнює відносини. І саме тому Польща залишається одним із найбільш активних речників політики відкритих дверей як у рамках Євросоюзу, так і на форумах НАТО", – сказав Дуда.

  Попередній матеріал
  В центрі окупованого Донецька прозвучав гімн України – відео
  Наступний матеріал
  Внаслідок землетрусу в Італії загинуло понад 60 людей - ЗМІ
  Теги:
  Loading...

  Землетрус в Італії: місцеві ЗМІ повідомляють про нові поштовхи

  Порошенко: є підстави сподіватися, що попри будь-які заяви, "нормандський формат" буде реанімовано

  Google привітав українців з Днем Незалежності

  Міжнародна федерація важкої атлетики може дискваліфікувати Україну на рік