В Україні впровадять єдиний номер для екстрених служб

  Екстрена служба допомоги "112" запрацює до Євро-2012. Щоправда спочатку лише в містах, які прийматимуть чемпіонат - Києві, Харкові, Донецьку та Львові.
  Відповідний законопроект уряд уже схвалив. Система передбачає створення єдиного номера екстреної допомоги - 112 замість нинішніх 101, 102, 103 та 104. Працюватиме вона за зразком американської служби 911. Диспетчери новоствореного "Центру громадської безпеки 112" прийматимуть усі дзвінки і самі розподілятимуть, яка служба має виїхати на виклик - міліція, пожежна чи швидка медична допомога. Тим часом, старі екстрені номери діятимуть паралельно. Впровадження системи коштує понад сто мільйонів гривень. Відповідальність за її роботу поклали на Міністерство надзвичайних ситуацій.

  Ян Берназюк, помічник міністра надзвичайних ситуацій України: "Законопроект в муках народився, шукаємо кошти, будемо проводити ТЕО. Це, мабуть, останнє зобов`язання, яке береться і яке буде виконане".

  Ростислав Валіхновський, директор ДП "Центр громадської безпеки 112": "Час стискається в максимально короткі терміни і ми плануємо створити ТЕО уже в 3-му-4-му кварталі 2011-го року. В 4-му кварталі плануємо провести модернізацію вузлів зв`язку, тобто вони вже у 2-му кварталі 2012-го року, відповідно до проектного менеджменту, мають запрацювати".

   

  Попередній матеріал
  Рада безпеки ООН вкотре засудила насильство у Сирії
  Наступний матеріал
  Збірна з художньої гімнастики - без світла та води через борги КМДА
  Теги: