військова присяга
військова присяга 5 канал

В Україні стартував осінній призов: що відомо та хто служитиме

Залучати призовників до служби у зоні АТО не будуть, наголошують в Міноборони

В Україні стартувала осіння призовна кампанія. Цього року до війська потраплять 10 тисяч 460 українських юнаків. Більше половини – до Збройних Сил. Йдеться про 6360 осіб, передає кореспондент "5 каналу". 

Крім того, до лав Національної гвардії стануть 3500 юнаків, ще 600 призовників вирушать до Держспецслужби з транспорту. Призовні комісії розпочали роботу ще учора і працюватимуть до 30 листопада.

У Міністерстві оборони наголошують: залучати призовників до служби в зоні проведення АТО не будуть. Крім того, цього разу до війська вирішили не брати осіб, які не мають базової середньої освіти, а також тих, що мають низькі морально-ділові якості.

"Вважаю, що на сьогоднішній день пріоритетно ставити виховання на перше місце, і призивати людей, які не мають відповідного рівня, а потрібно виконувати обов'язки на найвищому рівні, тому мабуть поки ми цього робити не будемо", – прокоментував рішення начальник управління персоналом Міністерства оборони Артур Артеменко.

На брифінгу Міноборони сьогодні обговорювалося і питання контрактників. Зокрема, стало відомо, що лише протягом вересня контракт із ЗСУ підписали 3 тисячі осіб.

"З початку року у Збройних Силах вже укладено понад 26 тисяч контрактів, зокрема і понад 1,8 тисяч офіцерів. Ми продовжуємо набір контрактників. Першочергова потреба – на посади у Високомобільних десантних військах та бойові посади в екіпажах розрахунків бойових машин та інших спеціалістів, що відзначають бойову здатність", – зазначив Артеменко.

Водночас, нині не вирішене питання призову офіцерів запасу і випускників військових кафедр. Такі кадри вже призивалися цього року до війська. У Міноборони кажуть, що запропонують робити такий призов, але до війська планують залучити не більше 500 осіб. 

 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Обличчя Незалежності": як Хрещатиком усі роди військ ЗСУ та країн світу крокували – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
Парад 2017
/
Парад 2017
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Луценко назвав основну версію пожежі на військових складах у Калинівці
Наступний матеріал
Розстріли на Майдані: Луценко сказав, коли розпочнеться суд щодо винних
Loading...