Зброя
Зброя 5 канал / Час. Підсумки тижня

В Україні повертають видачу та оформлення дозволів на особисту зброю

  Читайте по-русски
  Нині створюється Єдина база даних зареєстрованої зброї

  Уже в четвер, 18 березня, Національна поліція України повернеться до оформлення, видачі дозволів та перереєстрації дозволених видів зброї. Про це заявив голова НПУ Ігор Клименко у Facebook.

  "18 березня відновлюється процес оформлення, видачі дозволів та перереєстрації дозволених видів зброї. Відповідна служба все ще в процесі реорганізації, але продовжує роботу. Всі працівники цих підрозділів на період переформатування служби виведені поза штат. Робочий процес контролюють співробітники Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України", – заявив Клименко.

  Він заспокоїв, що період службового розслідування – через яке і призупинили оформлення дозволів – не буде врахований при перереєстрації зброї. Тож власники зброї, які планували пролонгувати дозволи, можуть не боятися штрафів через це.

  Також Клименко повідомив, що поліція планує створити новий підрозділ для питань реєстрації та контролю за обігом зброї, а самі повноваження з оформлення відповідних документів – хочуть передати сервісним центрам МВС. На його думку, це "зведе до мінімуму" можливість корупційної складової.

  Крім того, наразі створюється електронна Єдина база даних зареєстрованої зброї. Втім, на реалізацію всіх озвучених планів потрібен час – "декілька місяців точно".

  Нагадаємо, на початку березня голова Нацполіції оголосив про розформування дозвільної служби через корупцію.

  Попередній матеріал
  Миколаївські школярі переходять на дистанційне навчання через погіршення ситуації з COVID-19
  Наступний матеріал
  Учнів 4 і 9 класів цьогоріч звільнили від проходження ДПА – Міносвіти
  Loading...