В Україні почастішали випадки шахрайства з банкоматами

  В Україні почастішали випадки шахрайства з банкоматами. Про це заявляють в МВС. Зловмисники встановлюють на банкомати так звані скімінгові пристрої або ж накладки, які зчитують дані з магнітної смуги.
  Потому цю інформацію використовують для виготовлення підробних карток. Лише з початку року правоохоронці виявили вісім випадків "карткового" шахрайства в Україні. Для прикладу: за 2010  рік -  зафіксували лише 9-ть, а торік уже 45-ть. За подібні банківські оборудки загрожує - від трьох до п`яти років позбавлення волі. Власників платіжних карток правоохоронці закликають бути обережними і знімати гроші лише з тих банкоматів, які мають спеціальні банківські наліпки чи встановлені в самих відділеннях банку.

  Леонід Тимченко, заступник начальника Управління боротьби з кіберзлочинністю МВС України: "Наверное использовать те банкоматы, которые вам уже известны, вид которых вы уже знаете, в которых вы уже снимали деньги и у вас не было с этим проблем. Не использовать банкоматы, на которых нет освещения, банкоматы, на которых отсутствуют логотипы принадлежности к банку". 
  Попередній матеріал
  Українці Придністров`я стурбовані тим, що не зможуть проголосувати на виборах
  Наступний матеріал
  Пам`ятну дошку Луспєкаєву встановили у Луганську
  Теги: