Українці Придністров`я стурбовані тим, що не зможуть проголосувати на виборах

  Українці Придністров`я стурбовані тим, що не зможуть проголосувати на парламентських виборах.

  Попри те, що у Придністров`ї мешкають близько 80 тисяч українських виборців, ЦВК поки що не планує відкривати там виборчі дільниці, заявляє Товариство українців Придністров`я. Востаннє виборчі дільниці там відкривали на виборах Президента у 2004 році. Тож українці просять Центрвиборчком відкрити хоча б дві дільниці у Тирасполі і Бандерах.

  Олександр Черненко, голова Комітету виборців України: "На території Приністров`я є український військовий контингент. Закон України говорить про те, що виборчі дільниці за кордоном відкриваються при дипломатичних установах та місцях дислокації українських військових контингентів. Чому б там не відкрити дільницю де могли б голосувати цивільні громадяни України ,які проживають у Придністров`ї.

  Леонід Ткачук, голова Товариства українців Придністров`я: "Знають цю проблему всі  і залежить тільки від того, чи є політична воля займатись рішенням цеї проблеми. Якщо вона навіть не вирішиться на цей раз, то її потрібно всеодно вирішувати. Тому ми б хотіли, що б це зроби назаконодавчому рівні".

  Попередній матеріал
  Шатл Дискавері урочисто відправили на пенсію
  Наступний матеріал
  В Україні почастішали випадки шахрайства з банкоматами
  Теги: