сигарета Вікіпедія

В Україні хочуть заборонити рекламу електронних сигарет

  Також документом передбачається заборонити продаж електронних сигарет неповнолітнім

  Комітет парламенту з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект закону №2697 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розповсюдження та реклами електронних сигарет (цигарок)", повідомляє прес-служба ВР.

  Так, документом передбачається заборонити продаж електронних сигарет неповнолітнім, а також рекламу електронних сигарет та пропонується встановити адміністративну відповідальність за рекламу та продаж цієї продукції неповнолітнім особам.

  Проектом закону пропонується визначити на законодавчому рівні поняття електронна сигарета (цигарка) – портативний електричний продукт, який включає в себе послідовно з’єднані картридж з рідиною, дозатор-розпилювач (випарник) і акумулятор та використовується як персональний інгалятор для випаровування рідкого розчину в аерозольний туман, що імітує акт куріння тютюну.

  "Члени Комітету вважають, що прийняття проекту закону дозволить зменшити негативний вплив дії отрутних речовин, які містяться в електронних сигаретах, на здоров’я неповнолітніх та створить передумови зниження рівня залежності і звикання населення до електронних сигарет", – йдеться в повідомленні.

  Додамо, раніше Європейський верховний суд у Люксембурзі залишив у силі суворе законодавство щодо тютюнових виробів, заборонивши сигарети з ментолом.

  Попередній матеріал
  У "Нафтогазі" відмовляються купувати російський газ – Вітренко
  Наступний матеріал
  Телевежа на горі Карачун запрацює вже восени цього року – Костинський
  Теги:
  Loading...

  Верховна Рада скасувала податок на пенсії

  Горбачов схвалив анексію Криму, Верховна Рада за це пригрозила йому санкціями

  Верховна Рада звільнила майже 200 суддів-зрадників

  Верховна Рада проголосувала за звільнення Шокіна