фото Зорян Шкіряк

В сумнозвісної Нелі Штепи зламався браслет стеження, її відпустили додому

  Браслет відправили на ремонт до Харкова, а Штепу знову взяли під цілодобову варту, але потому відпустили з СІЗО

  Колишня чільниця Слов'янська Неля Штепа розповіла журналістам, що електронний браслет стеження, якого на неї вдягли кілька днів тому, – зламався. У коментарі ТСН вона зазначила, що пристрій вийшов з ладу надвечір 24 вересня – тобто через три дні після того, як його вдягнули.

  Браслет відправили на ремонт до Харкова, а Штепу знову взяли під цілодобову варту, але потому відпустили з СІЗО . Як пояснили судді, обвинувачену відправили додому через стан її здоров'я – під час обстеження в неї виявили гіпертонію і цукровий діабет.

  Ризиків того, що підозрювана у зазіханні на територіальну цілісність України екс-чиновниця, може втекти чи якось вплинути на самовидців – служителі Феміди не вбачили. Варто відзначити, що статті обвинувачення Нелі Штепи не передбачають іншого запобіжного заходу, окрім як тримання під вартою.

  Чиновницю заарештували у липні 2014 року. Їй закидають посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, а також створення терористичної організації. Йдеться про заклики Штепи до зміни кордонів України і сприяння псевдореферендумам про відокремлення Донецької області від України. Як відомо, сама Штепа звинувачення відкидає і називає себе потерпілою.

  Попередній матеріал
  Проект резолюції по миротворцях буде погоджений із G7, ЄС та Китаєм – Клімкін
  Наступний матеріал
  За 11 років у Харкові один і той же злочинець вбив 17 інкасаторів – поліція