patrioty.org.ua

В окупованому Севастополі підприємства будуть працювати вночі, щоб заощадити електроенергію

  На окупованому півострові повернулися до графіка відключення електроенергії "три години через три"

  У так званому "уряді" окупованого Росією Севастополя повідомляють про переведення промислових підприємств міста, крім оборонних, на роботу в нічний час – із 23:00 до 7:00, повідомляє "Радіо Свобода".

  За рішенням фактичної влади, торговельні мережі використовують власні резервні джерела живлення; кількість тролейбусів, які виходять на лінії, зменшена до 19, натомість зросла кількість автобусів на міських маршрутах.

  "І тільки в разі, якщо цих заходів недостатньо, відбувається відключення вуличного освітлення та обмеження подачі електроенергії до житлового сектору", – заявив "чиновник комунального господарства" Андрій Дьомін.

  Проблеми з електропостачанням поновилися в Криму і Севастополі з 19 березня. На окупованому півострові повернулися до графіка відключення електроенергії "три години через три", а в деяких районах Севастополя світло відключають щогодини.

  Як повідомляв 5.ua, з грудня 2015 року до Криму перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження, ймовірно, в результаті вибуху, електроопори в Херсонській області. Зараз ЛЕП відновлена, проте електроенергія в Крим не подається, оскільки закінчилася дія контракту щодо постачання електрики на півострів, який з початку 2014 року анексований Росією. Зараз Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок із Росії й енергомостом із Кубані.

  Попередній матеріал
  Астрономи виявили "комету" розміром з Юпітер
  Наступний матеріал
  Поліція спіймала жителя Бердичева, який постачав наркотики в колонію
  Теги:
  Loading...

  Україна офіційно припиняє товарообіг із Кримом

  "Укренерго" фіксує аварію на електромережах окупованого Криму

  Українці Криму проводять "Електронний парад вишиванок"

  Демчишин хоче продовжити договір постачання електроенергії до Криму

  У Сімферополі низка дитсадків, шкіл та лікарень досі без опалення

  5 канал - трансляція наживо