mil.gov.ua

В Одеській морській академії презентували тактичний, комп'ютерний тренажер для курсантів

Відбулася презентація морського тактичного комп'ютерного тренажеру для курсантів факультету ВМС

На факультеті військово-морських сил Національного університету "Одеська морська академія" напередодні, 7 жовтня, презентували морський тактичний комп’ютерний тренажер "Dangerous Waters", за допомогою якого курсанти матимуть змогу відпрацьовувати дії у складі корабельних бойових розрахунків, повідомляє прес-служба Міноброни.

"Даний тренажер сприятиме покращенню рівня підготовки майбутніх корабельних офіцерів. На заняттях з тактичного маневрування та тактики курсанти будуть відпрацьовувати дії бойових розрахунків під час знаходження корабля в морі у складі з’єднання кораблів, суден або катерів, у тому числі в штормових умовах, з урахуванням усіх маневрених якостей корабля", — зазначив начальник кафедри кораблеводіння та штурманського озброєння факультету ВМС капітан Микола Корощенко.

/
/
/

За його інформацією, особливістю тренажеру є те, що практичні заняття проводитимуться за керівними документами НАТО та виключно англійською мовою.

Йдеться, що створення даного тренажеру є результатом співпраці факультету військово-морських сил Національного університету "Одеська морська академія" з Військово-морською академією імені Ніколи Вапцарова (Республіка Болгарія), представники якої в ході недавнього робочого візиту до навчального закладу надали допомогу щодо встановлення програмного забезпечення та інсталяції морського тактичного комп’ютерного тренажеру "Dangerous Waters".

Попередній матеріал
Вшанування пам'яті: У Києві відбувся молебень за всіма загиблими за Незалежність
Наступний матеріал
Україна закликає ООН допомогти розмінувати Донбас
Теги:

Курсанти Одеської морської академії випробували новітні тренажери у країнах НАТО

США презентують Україні модернові навігаційні системи та комплексні тренажери-імітатори