В Одесі визначать найкращого бійця "Беркута" (РЕПОРТАЖ)

  Бійці спецпідрозділу "Беркут" з`їхалися до Одеси щоби визначити найкращого. Традиційні щорічні змагання пройшли у два етапи. У перший день оцінювали теоретичні знання учасників. А вже наступного дня на полігоні в умовах наближених до бойових спецназівці долали смугу перешкод та стріляли з різних видів зброї.
  12 пострілів по трьох мішенях з пістолета Макарова кожен спецназівець повинен зробити не більше ніж за 25 секунд. При цьому вибити щонайменше 66 очок та замінити у зброї  магазин. Такі нормативи в змозі виконати будь-який власник крапового берета. Навіть, якщо він – жінка.

  Ірина Бойко, фельдшер батальйону спецпідрозділу "Беркут": "У нас женщины на уровне также как бойцы проходят подготовку огневую, тактико-физические действия, т.е. у нас всё на уровне обычных бойцов. Всё это мы делаем – стреляем, занимаемся".

  21-річна сержант міліції Ірина Бойко у змаганнях участі не бере. Серед 27-ми представників різних регіонів країни – жодної жінки. До полігону фельдшер за фахом приїхала у разі травмування когось з учасників. Найбільш небезпечне випробування – смуга перешкод. Cпецназівець не лише має якнайшвидше пробігти, пролізти, перестрибнути та влучно кинути гранату, а ще й встояти під психологічним натиском. Над головами спортсменів не вщухають постріли, а під ногами рвуться вибухові пакети.

  Іван Прошковський, заступник начальника Департаменту громадської безпеки МВС України: "Міліціонер спецпідрозділу "Беркут" повинен відмічатись таким загостреним відчуттям справедливості, тому що завдання, які повинні виконувати, це, перш за все, рятування життя людей, які опинились у кримінальній ситуації".

  Ситуації, які відпрацювували бійці спецпідрозділу, у реальному житті трапляються дуже часто. Тому фізичній формі потрібно приділяти неабияку увагу. Та беркутівці кажуть, крім фізичної підготовки чи не найголовнішим критерієм роботи є морально-вольові якості. 

  Олексій Єсін, Сергій Іщенко, Одещина, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.71Мб)
  Попередній матеріал
  У Пирогові влаштували суботник (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Пірати, які захопили судно зі зброєю, знизили суму викупу
  Теги:
  Loading...