В Одесі провели спецоперацію по знешкодженню злочинного угрупування в’єтнамців – ГПУ

Представники в’єтнаського земляцтва стверджують, що обшук був проведений незаконно, а вилучені зброя, наркотики та фальшиві гроші їм не належали

Спецоперацію зі знешкодження злочинного угрупування вихідців з В’єтнаму провели оперативники Генпрокуратури в Одесі. Про це повідомляє прес-служба ГПУ. Спецпризначенці під час обшуків вилучили вогнепальну зброю, наркотики та фальшиві гроші.

За даними Генпрокуратури, банда спеціалізувалася на нелегальних фінансових операціях, контрабанді, незаконному переміщенні вогнепальної зброї та наркотичних засобів, а також підробленні офіційних документів.

Повідомляється також, що під час здійснення слідчих дій представниками в’єтнамської діаспори було вчинено активний фізичний опір оперативникам та пошкоджено службовий  автотранспорт.

Самі ж представники земляцтва стверджують, що обшук був проведений незаконно, а вилучені зброя, наркотики та фальшиві гроші їм не належали.

/
/
/
/
/

Нагадаємо, напередодні в Одесі між представниками в'єтнамської громади і правоохоронцями сталися зіткнення. Причиною сутичок став рейд з обшуками в ЖК "Лотос", де компактно проживають в'єтнамці. Очевидці стверджують, що правоохоронці під час обшуку застосовували силу.

Попередній матеріал
Обстрілами на Донбасі керує Генштаб ЗС РФ – Лисенко
Наступний матеріал
Розгортати поліцейську місії ОБСЄ немає сенсу, допоки не припиняться обстріли – експерт

В Одесі сталися зіткнення в’єтнамців з правоохоронцями

На Львівщині прикордонники затримали нелегальних мігрантів із В’єтнаму та їхніх перевізників