unian.ua

В Одесі проросійські активісти, які зібралися напередодні 2 травня, нагнітають обстановку

В Одесі проросійські активісти, які зібралися сьогодні вдень, у переддень річниці 2 травня, біля Будинку профспілок нагнітають обстановку

Близько 40 людей з прапором Одеси, до якого прикріплено чорну стрічку, зібралися в центрі Одеси – на Куликовому полі. Очолювали цей "захід" відомі в місті своїми сепаратистськими поглядами лідери "куликівців" Моріс Ібрагім і Ніна Качановська.

Вся ця група демонстративно скупчилася біля паркану, що огороджує вигорілу у ході масових заворушень 2 травня 2014 року будівлю Будинку профспілок.

На своїй сходці вони вибудовували стратегію поведінки, обговорювали варіанти проходу на Куликове поле 2 травня, щоб провести тут так званий "мітинг-реквієм" та покласти квіти.

Водночас в іншому районі міста - на мосту біля центрального автовокзалу - невідомі розгорнули великий банер із запрошенням на Куликове поле: "2 травня 14:00 Куликове поле! Одеса пам'ятає!".

Напередодні в ході огляду бойової техніки, який відбувся на Куликовому полі, начальник главку Національної поліції в Одеській області Дмитро Головін запевнив, що правоохоронні сили регіону повністю готові до того, щоб забезпечити порядок в Одесі та області в період травневих свят.

Нагадаємо, раніше 5.UA писав, що радник міністра внутрішніх справ України закликав у період травневих свят (в тому числі 8 та 9 травня) утриматися від використання забороненої комуністичної символіки. У першу чергу, це стосується "георгіївських стрічок".

 

Попередній матеріал
В Одесу привезли новий комплекс, який розпізнає обличчя і встановлює особу онлайн
Наступний матеріал
На фронті загинув військовий, шестеро бійців поранено - штаб
Loading...

В Одесу привезли новий комплекс, який розпізнає обличчя і встановлює особу онлайн

Акторка Меріл Стріп приєдналася до акції підтримки Сенцова

"Зупинити Путіна": в Австралії провели акції підтримки України

У Житомирі на Всесвітньому з’їзді молоді встановлять рекорд доброти

Безпечні переходи: На трасі Київ-Одеса активісти перекрили рух

СБУ затримала громадянина РФ, який їхав в Одесу для провокацій