В Одесі пікетують посольство РФ, є постраждалі

  Під час мітингу біля будівлі Генерального консульства РФ в Одесі, що на Гагарінському плато, сталася бійка. Про це пише видання


  Згідно з повідомленням, на місці події присутні близько двох сотень проукраїнських активістів і кілька сотень силовиків, що належать до різних підрозділів, в тому числі - бійці батальйону міліції "Шторм" та батальйону територіальної оборони "Одеси". Зазначається, що останні підпорядковуються безпосередньо губернатору Ігореві Палиці.

  Учасники акції намагалися підійти впритул до будівлі представництва Федерації, щоб покласти траурні вінки і висловити вимогу зняти триколор.

  "Правоохоронці не дали їм цього зробити. Зав'язалася бійка, в результаті якої постраждав як мінімум один чоловік - у нього травма голови. Хто став ініціатором конфлікту, поки незрозуміло", - сказано в повідомленні.

  Частина протестувальників, серед яких присутній один із лідерів одеського "Євромайдану" Марк Гордієнко, оточена силовиками.

  На місце події прибув начальник обласної міліції Іван Катеринчук, який, на запитання активістів, підтвердив, що серед захисників консульства присутні працівники приватних охоронних фірм.
  Попередній матеріал
  Порошенко: війська закриють кордон і запропонують сепаратистам скласти зброю
  Наступний матеріал
  Кличко звільнив головного столичного фармацевта за дорожнечу ліків