Нацполіція
Нацполіція Facebook / Андрей Крищенко

В очікуванні виборів: в Україні правоохоронці переходять на посилений режим служби

  Читайте по-русски
  Для безпеки на дільницях, під час транспортування бюлетенів, а також для протидії хакерським атакам на сайт і сервер ЦВК – залучать понад 134 тисячі правоохоронців

  Із 21 березня відомство і підконтрольні йому органи – Нацполіція, Нацгвардія, Державна служба з надзвичайних ситуацій, Державна прикордонна та міграційна служби – переходять на посилений режим несення служби. Про це заявив Голова координаційного штабу Міністерства внутрішніх справ, радник міністра Іван Стойко, інформує прес-служба міністерства.

  За його словами, загалом до забезпечення безпеки виборчого процесу буде залучено понад 134 тисячі правоохоронців. Він додав, що МВС готове до будь-якого розвитку подій під час виборів і запобігає будь-яким незаконним діям та проявам агресії.

  "Тримаємо руку на пульсі. Посилено працює координаційний штаб МВС і штаби в областях. Безперебійно проводиться моніторинг оперативної ситуації. Поліцейські миттєво реагують на всі повідомлення про порушення виборчого законодавства", – сказав Стойко.

  Він також сказав, що правоохоронці враховують всі можливі виклики, які можуть відбутися і посилено працюють над їх протидією.   

  Він запевнив, що попри виявлені випадки втручання Росії у виборчий процес і можливі провокації у день виборів, правоохоронці роблять все, щоб громадяни були захищені, змогли вільно проголосувати і підрахунок голосів відбувся чесно. 

  Попередній матеріал
  Ймовірне втручання Ситника в президентські вибори у США: ГПУ почала розслідування
  Наступний матеріал
  Стало відомо, скільки кримців отримали закордонні паспорти
  Loading...