5.ua

В Луганську для скандального чиновника ОДА влаштували флешмоб з кров'ю [відео]

  Люди обурені, що чиновник підтримав силовий розгін Євромайдану у Києві. Про це Едуард Лозовський написав на своїй сторінці у соцмережі. Він провів паралель із 1946-м роком, коли за наказом Жукова непокірних розстрілювали на вулицях без суду та слідства. Активісти вже розпочали збір підписів про звільнення посадовця. Під час акції мітингарі намалювали силуети людей, які облили червоною рідиною, та порозкидали гільзи.

  Артем Заїка, член Штабу національного спротиву Луганщини: «Наша реакція є реакцією на такі заяви чиновника. Для себе ми розцінюємо, що це не заяв конкретної особи – це є заяви влади. На сьогоднішній день бачимо, що вони готові для застосування сили. Флешмоб – це, власне, демонстрація того, що може бути».

  Едуард Лозовський, перший заступник голови Луганської облдержадміністрації: «Комментарий очень простой будет. Люди имеют право выражать свободно свое мнение, в Луганской области это происходит, вы видите, как развивается гражданское общество. Что касается содержания мнений – мне сложно комментировать, человек имеет право высказывать те мысли, которые считает нужным».

  Попередній матеріал
  У Пояркова на півроку відібрали водійські права (оновлено) [відео]
  Наступний матеріал
  ВРУ різко обмежила свободу слова і право на мирні акції [відео]