gdansk.pl / \"\"Польське радіо\"

У польському Любліні працює 5 тисяч українських програмістів

  В регіоні за 2 роки у п’ять разів зросла кількість дозволів на працю в ІТ-секторі для українців

  У польському місті Любліні, що межує з Україною, для розвитку галузі інформаційно-комунікаційної технології (ІТ), активно залучає програмістів з України. У місті діє 750 фірм цієї галузі, у якій трудяться майже 5 тисяч осіб. Про це інформує “Польське Радіо”.

  “Ми потребуємо висококваліфікованих працівників зі Сходу”, — наголошує міський голова Любліна Кшиштоф Жук. Крім того, він визнає, що у Львові виховують дуже добрих фахівців у ІТ-секторі.

  Так, кількість дозволів на працю в ІТ-галузі для українців протягом двох років зросла у воєводстві майже у п’ять разів. Також експерти передбачають, що і надалі цей процес буде поглиблюватися оскільки, фірми все ще потребують нових працівників. Більшість підприємств не подаються до управлінь праці, вони самостійно шукають фахівців, зокрема - через інтернет-сторінки.

  Додамо, раніше експерт Польського інституту міжнародних справ Пьотр Косцінський у програмі "Час інтерв’ю" на "5 каналі" розповів про російську загрозу для Європи, нерозуміння подій в Україні з боку країн ЄС та значення українців для польської економіки

  Попередній матеріал
  Печерський суд шість годин думає над запобіжним заходом для міськголови Вишгорода
  Наступний матеріал
  У центрі Києва відбудеться акція в підтримку Надії Савченко
  Теги:
  Loading...