remont.nn0v.ru

У "Київобленерго" розповіли, за яких умов можливі віялові відключення світла

У "Київобленерго" наголосили, що на сьогодні немає нестачі топлива, газу чи палива

Найближчим часом Київській області не загрожують віялові відключення електроенергії. Про це в коментарі 5.ua розповіли у прес-службі ПАТ "Київобленерго".

"Наразі панікувати не варто. Причин для віялових відключень немає. Всі відключення, які нині проводяться в ПАТ "Київобленерго" пов'язані з запланованими ремонтними роботами – розчистка трас, капітальний ремонт тощо. Такі роботи потрібні для успішного проходження осінньо-зимового періоду. На сьогодні в області немає навіть жодних аварійних відключень. Все працює. Немає нестачі топлива, газу чи палива", – сказали у компанії.

У "Київобленерго" наголосили: "Ми звертаємось до громадян не вмикати всі прилади одночасно. Оскільки в нас населення споживає більше електроенергії, ніж ми встигаємо закупити. Звертаємо увагу, що основною причиною введення графіків може бути виникнення дефіциту потужності, що призводить до порушення балансу між виробництвом та споживанням електричної енергії в об'єднаній енергетичній системі України (ОЕС України). Для недопущення порушень балансу між виробництвом та споживанням електричної енергії, ПАТ "Київобленерго" постійно проводить роз'яснювальну роботу для споживачів щодо економного та раціонального використання електричної енергії та просить не вмикати одночасно декілька потужних електроприладів в години максимальних навантажень ОЕС України та збільшувати навантаження на електромережі у нічні години доби. Таке раціональне використання електроенергії забезпечить стале функціонування ОЕС України та допоможе енергетикам вирівняти добовий графік електричних навантажень".

"Чи будуть відключення цієї зими, дізнаємось за рішенням ЦЕС. Нині ми проводимо основні роботи щодо підготовки до осінньо-зимового сезону: розчищаємо траси, готуємо мережі", – додали в "Київобленерго".

Нагадаємо, напередодні керівник програм DiXi Group Роман Ніцович в ефірі "5 каналу" назвав ризики віялових відключень електроенергії.

Попередній матеріал
Кучма: Мінські переговори будуть успішним за умови приєднання до них США
Наступний матеріал
Україна з початку опалювального сезону використовувала 1 млрд кубів газу

Окупанти запровадили у Криму віялові відключення струму

Міненерговугілля обіцяє, що до кінця року будуть припинені віялові відключення електрики

Віялові відключення електрики можуть почастішати після похолодання - Яценюк

Порошенко доручив припинити віялові відключення струму в Україні