Порошенко доручив припинити віялові відключення струму в Україні

  Президент Петро Порошенко доручив уряду та профільному міністру Володимиру Демчишину вжити усіх необхідних заходів для припинення віялових відключень електроенергії і доповісти про результати.

  Міністр звітував главі держави про вихід з ладу 6-го енергоблоку Запорізької атомної електростанції. Пояснив це пошкодженням трансформатора і пообіцяв: технічну проблему владнають протягом кількох днів. На це Президент відповів, що чекає від уряду не лише відновлення повноцінної роботи Запорізької АЕС, а й швидких та ефективних дій щодо відновлення енергопостачання для населення та промислових підприємств. Крім того, Петро Порошенко наголосив: жодних посередників у забезпеченні імпорту електроенергії бути не повинно.

  Президент зазначив: "Я вважаю неприпустимим подальше продовження практики віялових відключень електроенергії. Новий рік, Різдво, Василя, Водохреща – ми маємо забезпечити, щоб українці мали можливість достойно їх зустріти. Це відповідальність уряду й відповідальність Ваша особисто".

  Петро Порошенко також висловив умову закупок електроенергії за кордоном: "Я вимагаю, щоб при забезпеченні виконання мого доручення про переток електроенергії, і запишіть це, стороною з українського боку виступало державне підприємство. Жодних посередників у забезпеченні імпорту електроенергії я не допускаю".

  Попередній матеріал
  Латвійці обкидали камінням офіс "Російської громади"
  Наступний матеріал
  Росія мусить сприяти деескалації конфлікту на сході України - Могеріні

  На Запорізькоій АЕС позапланово відключився енергоблок

  Окупанти запровадили у Криму віялові відключення струму

  "ДТЕК" відключив окупований Крим від енергосистеми України

  Міненерговугілля обіцяє, що до кінця року будуть припинені віялові відключення електрики