В Києві відбувся мітинг на підтримку ніжинських "робін-гудів"

  Справедливого суду вимагали сьогодні прихильники ніжинських "робін-гудів". Так вони називають шістьох жителів міста, яких понад півтора року тому увя'знили в СІЗО та звинувачують у розбоях та здирництві.
  Насправді ж, твердять мітингувальники, затримані у місті боролися із наркоторгівлею, яку, начебто, прикриває місцева міліція. Взятися за справу їх змусила помста - від наркодилерів постраждав молодший брат ватажка цієї групи. Акцію підтримки прихильники влаштували у Києві біля будинку Вищої квалфікаційної комісії суддів. Там організували бутафорний магазин наркотиків. У такий спосіб намагалися привернути увагу керівництва комісії до судді, який розглядає справу. Учасники акції звинувачують його в упередженості.

  Євген Карась, громадський активіст: "Ми лише хочемо, щоб ці хлопці, які сидять, і щоб суспільство знало, що те, що вони зробили, і те порушення, яке вони зробили, щоб воно було належно оцінено, і були затримані в першу чергу ті, хто провокували людей до таких, по суті, самосудів, і ті наркоторговці і ті міліціонери, які призвели до такої ситуації в Ніжині, що люди вимушені були наводити закон так от своїми руками".

  Олена Маркович, дружина затриманого: "Я хочу, щоб мого чоловіка - вже якщо почали судити - то судили по справедливості, а не так, як хочеться усім вищестоящим нашим органам, так як він трішки прикрив їхній бізнес, доступ до простих грошей, які міліція отримувала з накоторгівців".

  Попередній матеріал
  Влада Філіппін намагається силоміць розселити мешканців столичних нетрів
  Наступний матеріал
  Теличенко: Пукач намагається видати себе за героя
  Теги: