Теличенко: Пукач намагається видати себе за героя

  Захист другого президента України має докази, які спростовують свідчення Олексія Пукача. про це заявив адвокат Леоніда Кучми. Зокрема, Тарас Петруненко зазначив, що президент ніколи не контактував із обвинуваченим і не давав йому вказівок щодо журналіста Георгія Гонгадзе.

  До цього представник інтересів Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко заявила, що екс-голова департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексій Пукач ухиляється від відповідей на запитання обвинувачення.

  Валентина Теличенко, представник інтересів Мирослави Гонгадзе: "Пукач собі змоделював якусь систему, в якій він себе намагається видати за героя, який відстоював інтереси держави в якомусь дивному розумінні цього слова. Намагається себе видати за особу, яка не розуміла, що вчиняє злочин, а сприймала все це, як надзвичайне геройство. Він не зупиняється перед тим, щоб казати абсолютно брехливу інформацію - в тому числі він спеціально змішує інформації, які йому могли стати відомими після вже після вчинення вбиства, з тим, що він знав до вбиства. Він намагається таким чином ввести в оману учасників процесу і насамперед - суд".

  Допит Олексія Пукача у Печерському суді триває вже другий день. Там триває розгляд справи екс-голови департаменту зовнішнього спостереження МВС. Його звинувачують у вбивстві Георгія Гонгадзе. На минулому засіданні Пукач частково визнав свою провину. А саме те, що власноруч убив журналіста. За словами підсудного, таким чином він врятував країну від державного перевороту. Однак Пукач заперечив, що знищив документи, які стосувалися зовнішнього спостереження за Гонгадзе. Адвокат Лесі Гонгадзе Андрій Федур прогнозує, що генерал вже сьогодні завершить своє свідчення.   
  Попередній матеріал
  В Києві відбувся мітинг на підтримку ніжинських "робін-гудів"
  Наступний матеріал
  Жителі Дніпропетровська намагаються відстояти цвинтар
  Теги: