В Криму пройшли навчання медиків і силовиків

  "Двоє загинули і близько 30 постраждали" - це легенда дорожньо-транспортної пригоди, на якій навчалися медики та силовики. Тренування відбулися під Бахчисараєм у Криму.

  Карети швидкої, рятувальники та правоохоронці одразу виїжджають на місце ДТП. Хтось розблоковує двері, хтось - оглядає і сортує постраждалих. А бригади медицини катастроф - розгортають мобільний шпиталь. Туди доправляють найтяжчих пацієнтів.

  "Постраждалі": "Очень тяжело разговаривать".

  "Постраждалі": "Получил ранение в живот осколочное. Помощь оказали давольно быстро в машине и перенесли в операционную".

  "Постраждалі": "Чувствую себя нормально. Перелом бедра".

  Медики кажуть, мобільні шпиталі у таких випадках - незамінні. Гумові намети розгортають за півгодини, працюють в автономному режимі і оснащені усім необхідним. У Криму таких три. Фахівці запевняють, один намет здатний прийняти до 100 людей упродовж доби.

  Леонід Диро, заст. директора центру екстреної медичної допомоги: "Здесь есть операционний стол, здесь есть наркозно-дыхательная апаратура. Здесь работает специалист-хирург, анастезиолог и операционная сестра. Тот модуль – противошоковая палата. Таже палата реанимации. Туда доставляют тех пациентов, которые получили травмы, с которыми их нельзя транспортировать".

  За легендою, внаслідок ДТП двоє пасажирів загинули і майже 30-ро зазнали поранень різного ступеню тяжкості. Організатори навчань кажуть, чим більше постраждалих - тим злагодженіше мають діяти медики та правоохоронці.

  Анатолій Місюра, заст. начальника ГУ МВС України в АРК: "Будут отправляться наши сотрудники, военнослужащие внутренних войск , МЧС и медицины для обеспечения в другие регионы и это было отработано на тот случай если в дороге что-то случится".

  Тактико-спеціальні навчання із залученням фахівців з медицини катастроф у Криму відбулися вперше. За час, що залишився до Євро-2012, силовики та лікарі обіцяють вдосконалити спільні дії.

  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Крим, Сімферополь, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В Кабулі таліби атакували низку об`єктів - щонайменше 6 загиблих
  Наступний матеріал
  Україні потрібен черговий транш від МВФ – експерт
  Теги: